צרו קשר

טיפול להמסת צלוליט

מעוניינים? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

צלוליט הוא הצטברות של שומן תת עורי, אשר זרימת הדם אל הרקמה בה הוא נמצא, במיוחד באזור הירכיים, הישבן והמותניים, אינה מספקת והרעלים בה אינם מתנקזים כראוי.

הבעיה היא בעיקרה אסתטית מאחר ומראה העור הוא במרקם גבשושיות קטנות, מאחר שרקמת השומן מצטברת בו בצורה שאינה אחידה. זה מציק בעיקר כשמדובר בחלקים חשופים, כמו בעת לבישת בגד ים למשל.

התופעה נפוצה אצל כ- 90% מהנשים, מבוגרות וצעירות, גדולות כקטנות, רזות ומלאות.

אם תופעת הצלוליט מטרידה אותך ואת רוצה להיפטר ממנה, אנחנו מזמינים אותך אלינו למכון ובאמצעות סדרת טיפולים לא פולשניים תוכלי גם את, כמו נשים רבות אחרות שכבר טופלו אצלנו,  לצמצם היקפים, למצק את העור ולחטב את הגוף, ללא מאמץ, עשיית כושר או דיאטות מחמירות.

במכון Face 2 Face מתבצעים טיפולים להמסת צלוליט באמצעות מכשיר מתקדם שעובד על פי שיטת חום וואקום, באמצעות חימום והמסת שומן בטמפרטורה של 42 מעלות.

פעולת הוואקום מפרקת את הכיסים השומניים התת עוריים, ותורמת להחלקה העור באזור המטופל.

הטיפול מסייע להוליך את השומן שהצטבר במקומות השונים בגוף בהם רוצים לטפל, ולהסיטו החוצה דרך מערכת השתן (ניקוז לימפטי).

התחושה בעת הטיפול היא של שאיבה קלה כמו "לישת בצק". ה"לישה" מעודדת את התחדשות תאי העור ומסייעת בסילוק רעלים ובהפחתת מצבורי השומן שמתחת לעור.

הטיפול באמצעות המכשור המתקדם הוא אינו פולשני ויעיל – הוא מעודד את התחדשות העור וזרימה לימפטית תקינה – התוצאות לא תאחרנה לבוא!

לעיתים לאחר הטיפול בהמסת הצלוליט, עלולים להופיע מעט אדמומיות או שטפי דם, שמלווים בכאב קל.

מספר הטיפולים הנדרש הוא 12, כאשר הטיפול מתבצע פעם בשבוע.

את תשכבי, תירגעי ותנוחי אצלנו במכון הנעים, בזמן שקוסמטיקאית מקצועית תטפל בך באמצעות טכנולוגיה בטוחה ויעילה שתחולל בעורך את השינוי האסתטי המבוקש.

אז למה את מחכה? הרימי טלפון וקבעי אצלנו תור!